Kariérní web

přihlášení: UHK / absolventi / zaměstnavatelé
 

Členové týmu

  

Mgr. Markéta Pešťáková

kariérní a sociální poradkyně
koučka, mediátorka, lektorka
kontaktní formulářMgr. Markéta Pešťáková je kariérní a sociální poradkyní, koučkou, mediátorkou, lektorkou s více jak 15ti letou praxí v pomáhajících profesích. Neustále se vzdělává, aktuálně je ve výcviku Solutions Focus – Komplexní výcvik v poradenství a terapii zaměřené na řešení. Naplňuje jí provázení klientů na jejich cestě a být u toho, když si uvědomí svůj potenciál a svou roli experta na vlastní život.


Během svého tříletého působení na UHK rozjela (a nadále se jim věnuje) aktivity Kariérního centra a sociální poradny – poradenství, koučování, workshopy, spolupráce s dalšími kariérními centry v ČR i mimo ní. Je autorkou rozvojových projektů, na UHK iniciovala a přivedla k životu náš Kariérní web (http://kariera.uhk.cz) . I mimo UHK se zapojuje do dalších smysluplných a zajímavých projektů v neziskovém sektoru a získává nové zkušenosti.


Pokud zrovna nepracuje, ráda se věnuje své labradorce Sophii, turistice, jízdě na kole, v poslední době také pěstitelským pokusům na své zahradě. Má rada rockovou a alternativní hudbu, dobré filmy, dobré víno, dobré lidi.


____________________________________________


Mgr. Petra Pavlíčková
kariérní poradkyně a koučka
kontaktní formulář


 


Mgr. Petra Pavlíčková působí v Poradenském centru UHK jako kariérní poradkyně a koučka. Pracovala v neziskovém sektoru s různými cílovými skupinami a tyto zkušenosti může nadále využívat v poradenském servisu a podpoře studentů v jejich osobním rozvoji, plánování profesního života a v různých životních situacích.

Studentům nabízí konzultace týkající se kariérního poradenství (vstup na pracovní trh, konzultace zaměřené na reflexi svých možností a dovedností, zpracování kvalitního CV, přípravu na přijímací řízení apod.), konzultaci vhodně zvoleného oboru s ohledem na osobnostní předpoklady uchazeče a pomoc při zjišťování svého potenciálu a osobního rozvoje formou koučinku.

V současné době začíná výcvik Interního koučinku a vzdělává se v oblasti kariérového poradenství. Má ráda cestování, svou rodinu, literaturu, punkovou hudbu a posezení s přáteli. 


____________________________________________


Bc. Jana Podlipná
kontaktní pracovnice Poradenského centra UHK
správce webu
kontaktní formulář


Bc. Podlipná


Bc. Jana Podlipná zajišťuje nízkoprahovost, předávání informací, kontaktů, směrování klientů do poraden v rámci UHK i mimo univerzitní prostředí a poskytuje základní informační servis. Spolupracovala na tvorbě a dále řeší správu Kariérního webu. Věnuje se správě webu Poradenského centra, sociálních sítí (www.facebook.com/poradenskecentrumuhk a www.instagram.com/poradenske_centrum_uhk) a další propagaci. 


Volný čas ráda stráví u dobré kávy, vína, filmu, seriálu nebo knížky, s lidmi, kteří se rádi smějí, v přírodě, věnuje se vylepšování bydlení anebo prostě „vypne“ se sluchátky v uších :-)


____________________________________________
 
KONTAKT:
       + 420 493 331 389
       poradna@uhk.cz

       stránky Kariérního centra na UHK
       Facebook Poradenského centra UHK
   © 2014-2018 Univerzita Hradec Králové