Záleží nám na vaší kariéře

 
Kdo jsme

Kariérní centrum UHK je součástí Informačně-poradenského a kariérního centra Univerzity Hradec Králové - celouniverzitního pracoviště poskytujícího zdarma své služby všem studentům a absolventům Univerzity Hradec Králové (do dvou let od ukončení studia).Co nabízíme
Cílem centra je již v průběhu studia připravovat budoucí absolventy na situaci na trhu práce s ohledem na studovaný obor a osobnostní předpoklady.


Naše metody

Pomocí celé škály nástrojů kariérního poradenství, sebezkušenostních a vzdělávacích aktivit zvyšujeme úspěšnost a konkurenceschopnost našich absolventů na trhu práce. Více najdete v nabídce služeb studentům a absolventům.Kde nás najdete

Kontaktní adresa: Hradecká 1227, Hradec Králové
Poštovní adresa: Rokitanského 62, Hradec Králové 500 03.


Pracovní nabídky

Lektor Dětského klubu
Sociální pracovnice NZDM KLÍDEK
Pracovník/Pracovnice Kontaktního centra Pardubice
Referent/ka oddělení stavebního úřadu odboru výstavby Městského úřadu Jaroměř
Obchodní manažer ERP

Náš tým

Mgr. Petra Pavlíčková

kariérní poradkyně a koučka
e:
petra.pavlickova@uhk.cz
t: + 420 493 332 920
m: + 420 737 227 187
a: budova A (Hradecká 1227), místnost 32451Petra působí v Poradenském centru UHK jako kariérní poradkyně a koučka. Pracovala v neziskovém sektoru s různými cílovými skupinami a tyto zkušenosti může nadále využívat v poradenském servisu a podpoře studentů v jejich osobním rozvoji, plánování profesního života a v různých životních situacích.

Studentům nabízí konzultace týkající se kariérního poradenství (vstup na pracovní trh, konzultace zaměřené na reflexi svých možností a dovedností, zpracování kvalitního CV, přípravu na přijímací řízení apod.), konzultaci vhodně zvoleného oboru s ohledem na osobnostní předpoklady uchazeče a pomoc při zjišťování svého potenciálu a osobního rozvoje formou koučinku.

V roce 2018 Petra absolvovala výcvik „Akreditovaný interní kouč“ a získala akreditaci MŠMT dle mezinárodních standardů ICF (International Coach Federation). V současné době se účastní koučovacího výcviku Gestalt Essence po jehož absolvování získá akreditaci ČAKO (České asociace koučů).

Mgr. Gabriela Skálová

Gabriela Skálováspecialistka Kariérního centra
e:
gabriela.skalova@uhk.cz
t: + 420 493 332 920

m: +420 737 227 188
a: budova A (Hradecká 1227), místnost 32451


Gabriela působí na pozici Specialisty Kariérního centra a Alumni koordinátora. V minulosti pracovala v IT firmě jako Recruiter, kde dělala nábor IT specialistů – tedy komunikovala s kandidáty a klienty, vedla pohovory apod. Ráda své zkušenosti z náboru ze soukromého sektoru uplatní v Kariérním centru. Zaměřuje se na navazování a rozvíjení spolupráce Kariérního centra s aplikační sférou. Komunikuje se zaměstnavateli a odborníky z praxe, kteří vystupují na univerzitních workshopech a přednáškách.

Potřebujete pomoct napsat životopis a pomoct s přípravou na vstup na trh práce? Studentům a studentkám univerzity Gábina ráda pomůže se sepsáním životopisu a s přípravou na pohovor.

Ing. Zdeňka Kulhánková

Zdeňka KulhánkováVedoucí Informačně-poradenského a karierního centra (IPaKC)
Kontaktní pracovník IPaKC
a: budova A (Hradecká 1227), místnost 32452
e:
zdenka.kulhankova@uhk.cz
t: +420 493 331 389

m (služ.): + 420 737 227 132

Zdeňka v pozici vedoucí Informačně-poradenského a kariérního centra (IPaKC) zajišťuje koordinaci práce interních a externích spolupracovníků IPaKC tak, aby studenti a uchazeči o studium na UHK dostali maximálně efektivní podporu.

IPaKC zajišťuje osvětové, rozvojové a vzdělávací aktivity pro studenty, zaměstnance UHK i veřejnost. Součástí práce IPaKC je také odstraňování informačních, komunikačních, architektonických a orientačních bariér. Obracejte se na ni, máte-li náměty na spolupráci či na zlepšení těchto činností.

Zdeňka je zároveň kontaktním pracovníkem IPaKC. Jste-li student, absolvent či uchazeč o studium na UHK a potřebujete informaci na koho se obrátit s žádostí o pomoc při řešení svého problému souvisejícího s činnostmi IPaKC, nasměruje vás k odborníkovi z interních či externích služeb.


Kontaktujte nás

adresa Hradecká 1227, Hradec Králové
telefon +420 493 332 920
2021 © Univerzita Hradec Králové