(okno lze zavřít stiskem klávesy ESC)


název:eStudio
sídlo:Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové - Malšovice

URL adresa: http://www.estudio.cz


typ činnosti společnosti: informatika a informační technologie, marketing, média, reklama


oblasti spolupráce s Univerzitou Hradec Králové: mentoring, vyhledávání zaměstnanců, pořádání workshopů, vkládání inzerátů


popis činnosti:

eStudio Hradec Králové je česká společnost, založená v roce 1992. Od svého vstupu na internetový trh v roce 1998 jsme realizovali přes 600 projektů internetového marketingu. Prostřednictvím námi realizovaných elektronických obchodů - eshopů se ročně prodá zboží za více než 750 mil. Kč.
Pomáháme našim zákazníkům v oblasti internetových prezentací, elektronického obchodování a internetového marketingu prostřednictvím produktů a služeb vysoké přidané hodnoty na plně profesionální úrovni.
Pro naše klienty také budujeme a vedeme strategický marketing, přičemž projekty řešíme od návrhu , přes realizaci až po údržbu a propagaci.
Našim stěžejním zájmem je dlouhodobá péče o zákazníka a proto klademe velký důraz na údržbu implementovaných řešení a jejich další rozvoj.
Jaké hodnoty vyznáváme?
TRADICE – eStudio je zavedený dodavatel systémů internetového marketingu
STABILITA – rozsáhlé portfolio našich zákazníků zaručuje stabilitu a jistotu kvalitních projektů a služeb i v obdobích přechodné ekonomické nestability
KVALITA – vynakládáme stálé úsilí na zvyšovaní erudice a profesionality všech svých pracovníků, kteří mají více než patnáctileté know-how ve světě internetového marketingu. Prošli jsem certifikací ISO 9001:2009. Znalosti a zkušenosti poskytujeme ve formě implementace řešení, které přináší zvýšení počtu obchodních příležitostí.
EMPATIE – úzká spolupráce se zákazníkem je pro nás zásadní. Trpělivě vysvětlujeme naše postupy během řešení tak, aby klient byl našim skutečným partnerem, který projektu rozumí. Školíme zaměstnance našich klientů.
DŮVĚRA – je základním předpokladem jakéhokoliv vztahu, obchodního zejména. Proto důvěra zákazníka je našim závazkem.
Co je naším cílem?
Dlouhodobý oboustranně přínosný partnerský vztah založený na vzájemné důvěře je pro nás důležitější, než rychlý zisk.


počet zaměstnanců: 15