(okno lze zavřít stiskem klávesy ESC)


název:Škola efektivní komunikace
sídlo:Hlavní třída 1060/9, 70800 Ostrava

URL adresa: http://www.ivandoubek.com


typ činnosti společnosti: administrativa, informatika a informační technologie, prodej a obchod


oblasti spolupráce s Univerzitou Hradec Králové: mentoring, vyhledávání zaměstnanců, pořádání workshopů, vkládání inzerátů


popis činnosti:

Vize

Kdo jsme a co děláme?
Jsem nezisková organizace Škola efektivní komunikace, která učí lidi a firmy na celém světě jak maximálně využit potenciál internetu v mezinárodním obchodě v oblasti efektivní komunikace.
Našim prioritním cílem je lidem a firmám přinášet nové poznatky a vědomosti a to jak manažerům, studentům, absolventům, nezaměstnaným nebo třeba maminkám na mateřské.
Naše činnost je realizována pod neziskovou organizací, protože peníze, které utržíme zpátky investujeme do nových materiálů, překladů a dalších nákladů tak ať můžeme oslovit maximálně počet lidí a firem na celém světě.
Všechny finance schvaluji pětičlenná komise, tak abychom byli vůči partnerům byly co nejvíce transparentní a přesně jsem věděli na co nám partneři dávají finance a za co jsme z nich pořídili.
V současné době plánujeme cestu kolem světa na které chceme představit naši knihu a školící programy, díky kterým lidé a firmy mohou vydělat více financí..

Co je naše vize?
Formou školení, přednášek, DVD online kurzů ukázat lidem a firmám na celém světě nové trendy v efektivní komunikaci, které se projeví zvýšením příjmů, tržeb či zisků.

Jak jsme financování?
Náš příjem je realizován z prodeje kurzů, školících materiálů, grantů, ale také sponzorských darů. Pokud Vás napadne nějaká forma spolupráce, díky které můžeme připravit ještě více materiálů nebo školících přednášek tak nám napište.

S kým spolupracujeme?
S lidmi a firmami, které nás doporučují dále, ale také s firmami a lidmi, kteří nám pomáhají s organizací a zajištěním např., ubytování, letenek, překladů, přípravě materiálů atd.
Pokud chcete s naší organizací spolupracovat v rámci pomoci či daru nebo chcete zorganizovat přednášku tak nám napište.

Jak můžete s námi pracovat, spolupracovat a co Vám to přinese?
Pokud chcete aby i Vaše děti měli větší možnost cestovat , vydělávat více financí a používat nejnovější trendy, které se nikde moc neučí tak nás kontaktujte.


počet zaměstnanců: 10