(okno lze zavřít stiskem klávesy ESC)


název:NOTIX, s.r.o.
sídlo:Thámova 181/20, Karlin, 186 00 Praha 8
provozovna:Návršní 2030/8, 140 00 Praha 4

URL adresa: http://www.notix.cz


typ činnosti společnosti: informatika a informační technologie


oblasti spolupráce s Univerzitou Hradec Králové: mentoring, vyhledávání zaměstnanců, pořádání workshopů, vkládání inzerátů


popis činnosti:

Poskytujeme vývoj na zakázku v technologiích, které jsou standardem v odvětví. Máme mnohaleté zkušenosti s aplikačními servery, frontendy, designem aplikací a mobilními frameworky. Samozřejmostí jsou pro nás responzivní aplikace a jsme schopni naučit vývoj HTML5 aplikací i váš tým.

Poskytujeme podporu technologií ve formě garantovaného SLA support, kompletního outsourcingu nebo formu bodyshopového zajištění technologických specialistů.


Nabízíme návrh architektury řešení, implementaci, monitoring a alerting z logů a dokumentů, indexaci a vyhledávání, provozní a monitoring portály, řešení pro rychlé přenosy a distribuci datových souborů.

Máme integraci pod kůží a znalosti v technologické i konzultační rovině. Pracovali jsme s většinou masivně používaných ESB technologií, včetně opensource a známe dobře integrační vzory a SOA principy. Díky tomu dokážeme našim zákazníkům s řešením jak poradit, tak jim ho i dodat. Navštivte naši INTEGRAČNÍ ON-LINE PŘÍRUČKU pro více informací.


počet zaměstnanců: 60