Kariérní web

přihlášení: UHK / absolventi / zaměstnavatelé
 

  

Seznam spolupracujících firem - kategorie Vzdělávání a školství


20.základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace
Plzeň
ACADEMIA MERCURII soukromá střední škola, s.r.o.
Náchod
AGEL a.s.
Praha 1
Archeo Sever o. p. s.
Teplice - Řetenice
Aufori, o.p.s.
Hradec Králové
Bankovní akademie – Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.
Praha 10
Centrum andragogiky, s.r.o.
Hradec Králové
Cestovní kancelář - Sport s.r.o.
Praha
DAK služby s r.o.
Praha
DDŠ, SVP a ZŠ Chrudim
Chrudim
DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o., Pardubice
Pardubice
Dětský domov Holice, Husova 623
Holice
Dětský domov se školou, SVP a ZŠ Býchory
Kolín
Doučování Doma Hradec Králové a Pardubice
Hradec Králové
droinvest s.r.o
praha
DUHOVKA GROUP, a.s.
Praha 1
EDOO s.r.o.
Hradec Králové
EDUCA Pardubice – Střední odborná škola, s. r. o.
Rybitví
educa plus s.r.o.
Dvůr Králové nad Labem
EDUCAnet - gymnázium, střední odborná škola a základní škola Praha, s.r.o.
Praha 4 Chodov
EKLUB.CZ - REFORMY.CZ
Praha 9
EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.
Praha
Fakultní ZŠ PedF UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
Stodůlky, Praha 5
Gentle JOB s.r.o.
Praha 2
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110
Holice
Gymnázium Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod
Gymnázium, Český Brod, Vítězná 616
Český Brod
Gymnázium, Dobruška, Pulická 779
Dobruška
Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452
Jevíčko
Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726
Praha 9
Hotelová škola Hradec Králové, s.r.o.
Hradec Králové
JUDr. Marcela Dvořáčková
Hradec Králóvé
Jungmannova ZŠ Beroun
Beroun
just4you s.r.o.
Soběhrdy
Karlínské gymnázium, Praha 8, Pernerova 25
Praha 8 - Karlín
Klub Dětem, z.s.
Hradec Králové
KOUZELNÉ ŠKOLY - mateřská a základní škola
Praha 10
Kroužky ČR Východ, o.p.s.
Chrudim
Křesťanské rodinné centrum Sedmikráska, z. s.
Hradec Králové 3
KURZY ZEBRA s.r.o.
Ctětín
Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220
Jičín
Mateřská škola Doubek Pardubice - Svítkov a Lány na Důlku
Pardubice
Mateřská škola Srdíčko Pardubice, Luďka Matury 653
Pardubice
Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta s.r.o.
Hradec Králové
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Praha 1
M-SOR s.r.o.
Hradec Králové
MŠ MONTESSORI Poděbrady
Poděbrady
Muzeum a galerie Orlických hor v Rychnově nad Kněžnou
Rychnov nad Kněžnou
Muzeum východních Čech v Hradci Králové
Hradec Králové 1
Obec Sulice
Sulice
Obec Žáky
Žáky
Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37
Praha 3
Olymp Florbal
Pardubice
Paměť národa Východní Čechy
Hradec Králové
PCstorm s.r.o.
Trutnov
Pedagogicko-psychologická poradna Ústí nad Orlicí
Ústí nad Orlicí
POINTe,z.s.
Hradec Králové
Prostor plus o.p.s.
Kolín
První soukromá základní škola v Hradci Králové, s.r.o.
Hradec Králové
Přátelé Veselé společnosti
Chrudim
SEMIRAMIS z.ú.
Nymburk
schooltrip.cz
Hradec Králové
SINDIBÁD cestovní kancelář, spol. s r.o.
Praha 9
Skřivánek
Praha 4
Skřivánek s.r.o.
Praha 4 - Podolí
Snowbear s.r.o.
Hradec Králové
SOŠ a SOU Hradec Králové, Vocelova 1338
Hradec Králové
Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa
Česká Lípa
Statutární město Hradec Králové
Hradec Králové
Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie
Praha 9
Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 68
Hradec Králové
Střední odborné učiliště, Lázně Bělohrad, Zámecká 478
Lázně Bělohrad
Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320
Praha 10
Střední průmyslová škola stavební, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 787
Hradec Králové
Střední průmyslová škola, Trutnov, Školní 101
Trutnov
Střední škola zahradnická, Kopidlno,náměstí Holmarovo 1
Kopidlno
Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim
Chrudim
Střední uměleckoprůmyslová škola hudební
Hradec Králové
STUDENT AGENCY k.s.
Brno
Studio Wella
Praha 4
Sunski
Praha
TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové, o.p. s.
Hradec Králové
Technologické centrum Písek
Písek
ÚJOP UK v Praze, studijní středisko Poděbrady
Poděbrady
Univerzita Hradec Králové
Hradec Králové III
Veselá společnost
Chrudim
Vysoké učení technické v Brně, Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Ústav telekomunikací
Brno
Základní a mateřská škola Chýně
Chýně
Základní škola
Holilce
Základní škola a Mateřská škola a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.s.
Tábor
Základní škola a Mateřská škola Hořičky
Hořičky
Základní škola a mateřská škola Hradec nad Svitavou
Hradec nad Svitavou
Základní škola a Mateřská škola Libáň, okres Jičín
Libáň
Základní škola a mateřská škola Libchavy
Libchavy
Základní škola a mateřská škola Pardubice, A.Krause 2344
Pardubice
Základní škola a Mateřská škola Praha 10 - Štěrboholy
Praha - Štěrboholy
Základní škola a mateřská škola Rudoltice
Rudoltice
Základní škola a mateřská škola Sázava
Sázava
Základní škola a Mateřská škola Skuhrov nad Bělou
Skuhrov nad Bělou
Základní škola a mateřská škola Telecí
Telecí
Základní škola a Mateřská škola, Dobrá Voda u Hořic, okres Jičín
Dobrá Voda u Hořic
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefcova 1092
Hradec Králové
Základní škola a mateřská škola, Chomutice, okres Jičín
Chomutice
Základní škola a Mateřská škola, Mostek, okres Trutnov
Mostek
Základní škola a Mateřská škola, Praha 2, Resslova 10
Praha 2
Základní škola a mateřská škola, Skřivany, okres Hradec Králové
Skřivany
Základní škola a Mateřská škola, Smidary, okres Hradec Králové
Smidary
Základní škola a Praktická škola
Dvůr Králové nad Labem
Základní škola a Praktická škola, Jičín
Jičín
Základní škola Bystřice, okres Benešov, příspěvková organizace
Bystřice
Základní škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy
Cerekvice nad Loučnou
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice
Česká Třebová
Základní škola Dašice, okres Pardubice
Dašice
Základní škola Erudio Orlicko š.p.o.
Žamberk
Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258
Hradec Králové
Základní škola Choltice, okres Pardubice
Choltice
Základní škola Jablonec nad Nisou - Kokonín, Rychnovská 216, příspěvková organizace
Jablonec nad Nisou
Základní škola Jaroměř, Na Ostrově 4, okres Náchod
Jaroměř
Základní škola Kolín III., Masarykova 412
Kolín III
Základní škola Kutná Hora, Kamenná stezka 40
Kutná Hora
Základní škola Letohrad, Komenského 269
Letohrad
Základní škola Luštěnice, okres Mladá Boleslav
Luštěnice
Základní škola Městec Králové
Městec Králové
Základní škola Náchod - Plhov, Příkopy 1186
Náchod
Základní škola Novoborská
Praha 9
Základní škola Nový Bydžov
Nový Bydžov
Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866
Pardubice
Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258
Pardubice
Základní škola Pardubice-Dubina, Erno Košťála 870
Pardubice
Základní škola Pečky, okr. Kolín
Pečky
Základní škola Praha - Dolní Chabry, příspěvková organizace
Praha 8
Základní škola Praha 3
Praha 3
Základní škola Slatiňany, okres Chrudim
Slatiňany
Základní škola Solnice
Solnice
Základní škola Svitavy, Felberova 2
Svitavy - Lány
Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Mladá Boleslav, Svatovítská 574, příspěvková organizace
Mladá Boleslav
Základní škola T.G.Masaryka Praha 7, Ortenovo náměstí 34
Praha 7
Základní škola Václava Havla, Na Valech 45, okres Nymburk
Poděbrady
Základní škola Velké Hamry, Školní 541 - příspěvková organizace
Velké Hamry
Základní škola Žamberk, Nádražní 743
Žamberk
Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
Hrochův Týnec
Základní škola, Chlumec n. C., okres Hradec Králové
Chlumec n. C.
Základní škola, Liberec, Na Výběžku 118,p.o.
Liberec
Základní škola, Luže, okres Chrudim
Luže
Základní škola, Praha 10
Praha 10
Základní škola, Praha 4,Plamínkové 2
Praha 4
Základní škola, Praha 9 - Satalice, K Cihelně 137
Praha-Satalice
Základní škola, Sobotka, okres Jičín
Sobotka
Základní škola, Trutnov 2, Mládežnická 536
Trutnov
Základní škola, Vrchlabí, Školní 1336
Vrchlabí
Základní škola,Fakultní škola Pedagogické fakulty UK,Praha 2,Slovenská 27
Praha
Základní škola,Třebechovice pod Orebem,okres HK
Třebechovice p.O.
Základní umělecká škola Hořice
Hořice
Zápočet z byznysu
Častolovice
ZŠ a MŠ Boharyně
Boharyně
ZŠ a MŠ Česká Bělá
Česká Bělá
ZŠ a MŠ Dolní Rožínka
Dolní Rožínka
ZŠ a MŠ Hovorčovice, p.o.
Hovorčovice
ZŠ a MŠ Lipoltice, okres Pardubice
Lipoltice
ZŠ a MŠ Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434
Hradec Králové
ZŠ a MŠ Rudník
Rudník
ZŠ a MŠ Štítary, příspěvková organizace
Štítary
ZŠ a MŠ, Hradec Králové, Úprkova 1
Hradec Králové
ZŠ Český Brod, Tyršova 68, okres Kolín
Český Brod
ZŠ Pardubice, Štefánikova 448
Pardubice
ZŠ Sv. Čecha, Choceň
Choceň
ZŠ Šumperk, Vrchlického 22
Šumperk
ZŠ, Nový Bydžov, Palackého 1240
Nový Bydžov
Život bez bariér, z.ú.
Nová Paka

vrátit se na přehled kategorií



 
   © 2014-2019 Univerzita Hradec Králové