Kariérní web

přihlášení: UHK / absolventi / zaměstnavatelé
 

Zaměstnavatelé

  

Kontakt se studenty a absolventy UHK.

Možnost podílet se na profesní přípravě absolventů UHK.


Předávání zkušeností, sdílení důležitých informací z praxe.

Pořádání přednášek, workshopů, seminářů pro studenty.

Bezplatná inzerce práce, brigád a stáží.

Pracovní veletrh JobStart.


Vítáme Vás na Kariérním webu Univerzity Hradec Králové!

 


Co konkrétně nabízíme?


  • Nabízím práci, brigádu, stáž - bezplatná inzerce volných pracovních míst, kterou uvidí studenti a absolventi Univerzity Hradec Králové, kteří jsou registrovaní na Kariérním webu (aktuálně kolem 700 uživatelů).
  • Procházení poptávek po práci a brigádě od studentů a absolventů – vyhledávání v inzerátech aktivních studentů a absolventů.
  • Možnost pořádání workshopů a přednášek pro studenty a absolventy.
  • Realizace kulatých stolů pro zaměstnavatele a možnost vyjádřit zde svůj názor. Výstupy předáváme představitelům Univerzity Hradec Králové, aby s nimi dále pracovali při tvorbě výukových plánů, atd.
  • Nabídka dalšího vzdělávání – nabídka seminářů a workshopů zaměřených na vzdělávání a rozšiřování obzorů zaměstnavatelů. Např. na téma Assessment centrum, Dotace na zaměstnávání absolventů, …
  • Propagace společnosti jako partnera UHK na Kariérním web v sekci Zapojení zaměstnavatelé.
     

Registrace na web a zveřejnění loga
Abyste mohli využívat všech možností Kariérního webu, je třeba se nejprve zaregistrovat do našeho systému. K tomu využijte registrační formulář. Po vyplnění formuláře prochází registrace prochází schválením pracovníkem Kariérního centra a tím je dokončena. O všem budete informování prostřednictvím zadaného emailu. Po registraci si můžete v sekci Nastavení notifikace vybrat, o čem chcete být informováni.

Pokud chcete, aby byl profil Vaší společnosti zveřejněn a propagován v seznamu Zapojených zaměstnavatelů, je třeba k tomu vyslovit souhlas na konci registračního formuláře. K profilu společnosti je vhodné vložit také logo. To si můžete do systému vložit i kdykoli měnit v sekci Nastavení.

Stručný manuál pro práci s Kariérním webem si můžete stáhnout zde: Manuál_zaměstnavatelé. Pro více informací nebo v případě komplikací se obraťte na Kontaktní místo Informačně-poradenského a kariérního centra (kontakty: poradna@uhk.cz, 493 331 389).

Co když zapomenete heslo?
V případě, že zapomene své heslo či přihlašovací jméno nebo se změnila kontaktní osoba ve Vaší spolenosti, obraťte se na Kontaktní místo Informaně-poradenského a kariérního centra (poradna@uhk.cz, 493 331 389). Bude Vám nastaveno prozatimní heslo, které si můžete kdykoli změnit v sekci Editace údajů, úplně dole, případně provedena změna v kontaktech.
 
   © 2014-2019 Univerzita Hradec Králové